website

TRENDnet Mini-GBIC Multi-Mode SX Module TEG-MGBSX (550M)

K61,000

လတ်တလောအခြေအနေတွင် နေ့စဥ်ငွေစျေးနှုန်းအပြောင်းအလဲရှိပါသဖြင့် ရောင်းစျေးအနည်းငယ်အပြောင်းအလဲရှိနိုင်ပါသည်။ Standards: IEEE 802.3z Gigabit Ethernet,ANSI Fiber Channel compliant,Class 1 Laser, Interface: SFP MSA Compliant,Duplex LC optical interface, Power Consumption: Max 0.8 Watts, Dimension: 57*13*12 mm, Weight: 18g, Humidity: Max... [Learn more]

Out of stock
  • လတ်တလောအခြေအနေတွင် နေ့စဥ်ငွေစျေးနှုန်းအပြောင်းအလဲရှိပါသဖြင့် ရောင်းစျေးအနည်းငယ်အပြောင်းအလဲရှိနိုင်ပါသည်။
  • Standards: IEEE 802.3z Gigabit Ethernet,ANSI Fiber Channel compliant,Class 1 Laser,
  • Interface: SFP MSA Compliant,Duplex LC optical interface,
  • Power Consumption: Max 0.8 Watts,
  • Dimension: 57*13*12 mm,
  • Weight: 18g,
  • Humidity: Max 85%(Non-Condensing)
  • Warranty: 1 Year

TRENDnet အမှတ်တံဆိပ် TEG-MGBSX Mini-GBIC Multi Mode module ဟာ Switch အများစုမှာရှိတဲ့ Mini-GBIC slots တွေရဲ့သတ်မှတ်ချက်တွေနဲ့ ကိုက်ညီတဲ့အတွက် အဆင်ပြေပြေ တွဲဖက်အလုပ်လုပ်နိုင်ပါတယ်။ ဒီ Multi-Mode LC Type module ဟာ ထုတ်လွှင့်နိုင်မှုအကွာအဝေးအနေဖြင့် 550m (1,800ft) အထိ ရောက်ရှိအသုံးပြုနိုင်မှာဖြစ်ပြီး 1000Mbps-SX (LC-Type) Mini-GBIC connector တစ်ခု ပါဝင်ပါတယ်။ Networking သတ်မှတ်ချက်တွေဖြစ်တဲ့ IEEE 802.3z Gigabit Ethernet နဲ့ Fiber Channel စံသတ်မှတ်ချက်တွေအတိုင်း အပြည့်အဝလိုက်နာပြီး ထုတ်လုပ်ထားပါတယ်။ ဒေတာအမြန်နှုန်း 1.25 Gbps အထိ ရရှိနိုင်တဲ့ Network Transceiver ကောင်းတစ်လုံး ဖြစ်ပါတယ်။

  • Compliant with IEEE 802.3z Gigabit Ethernet
  • ANSI Fiber Channel compliant
  • Compliant with Small Form-Factor Pluggable (SFP) Multi-Source Agreement (MSA) ports
  • Supports data rate of up to 1.25 Gbps
  • Transmission distance of up to 550 m (1800ft.)
  • Metal Enclosure with low Electromagnetic Interference (EMI) design
  • Duplex LC optical interface
  • Hot pluggable
  • Low power consumption

Customer Reviews

No reviews yet
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Sunday,Monday,Tuesday,Wednesday,Thursday,Friday,Saturday
January,February,March,April,May,June,July,August,September,October,November,December
Not enough items available. Only [max] left.
Add to WishlistBrowse WishlistRemove Wishlist
Shopping cart
Free Shipping for all orders over [money]
Almost there, add [money] more to get FREE SHIPPING!
Congratulations! You've got free shipping!

Your cart is empty.

Return To Shop

Add Order Note Edit Order Note
Estimate Shipping
Add A Coupon

Estimate Shipping

Add A Coupon

Coupon code will work on checkout page